HAKKIMIZDA

LGSF Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.

6 Şubat 2023'te meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki iki büyük depremin ardından Onikişubat - Kahramanmaraş'ta girişimci iş insanları Mustafa Gürdal tarafından kurulmuştur.

Yaşanan sarsıcı ve üzücü depremlerden sonra bölgedeki konut ve endüstriyel yapıların betonarme yerine yapısal çelik ile yapılı olanların daha dirençli olduğu görülmüş ve araştırmalardaki bilimsel çalışmalar da bunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda yeni nesil hafif çelik üretimi ile bölgenin yeniden yapılanmasına destek olmak amacıyla yatırım kararı alınmış ve uygulamaya geçilmiştir.

Firmanın Endüstriyel Yapılarda daha çok yaygın olması için Ağır Çelik ile Yeni Nesil Hafif Çeliğin birlikte kullanılması için çözümde üretmektedir.

Firmamız Yapısal Çelik sektörüne Yeni Nesil Akıllı Çelik Çerçeve Kafes Üretim Teknolojisi ile Yeni Nesil Hafif Çelik üretimini yapmaktadır.

Image
Image
HAKKIMIZDA

LGSF YAPI

Profesyonel kadromuz ile tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren, yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaktayız.

Projeniz için size en doğru ve güzel olan tasarımı sonrasında yerinde standartlara uygun olarak imalatını yapmayı hedefe koyarak yola çıktık. Bu aşamada ve sonrasında tüm ekip olarak sizlere profesyonellik çerçevesinde ihtiyaç duyulan tüm hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Mimarlık ve çelik sektöründeki 25 yıllık Avustralya merkezli partnerimizin tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı taahhüt ederiz.

25+

Yıllık

TECRÜBE

Vizyon

VİZYON

Deprem kuşağında olan ülkemizde insanlarımızın daha güvenli, huzurlu ve ekonomik evlerde çok uzun yıllar bir sorunla karşılaşmadan yaşamaları firmamızın ilkesidir.

Misyon

MİSYON

Firmamız sektörde 25 yıllık imalat, üretim, tasarım ve mühendislik tecrübesi ile sizlere güvenli, hızlı, kaliteli projeler üretmeyi misyon edinmiştir.