LGSF STEEL STRUCTURE

HİZMETLERİMİZ

TASARIM

Sahip olduğumuz yazılım ile tüm bina tipleri için 3 boyutlu projelendirme yapılır. Bu proje sayesinde yapı için öngörülen tüm yükler sisteme girilir. Böylece istenilen koşullara uygun yapılar statik analizleri ile beraber tasarlanmış olur. Tasarım aşaması tamamlanan projeler üretim bandımızda hayat bulur.

ÜRETİM

Firmamız 3 farklı profil üretimi yapabilen roll-form makineleri ile sizlere hizmet vermektedir. Duvarlardan çatı makaslarına, tavan ve zemin kirişlerine kadar çelik paneller kullanarak evin bütün aksamını üretebiliriz. Yapılan imalatlar piyasada yaygın olarak kullanılan tek tip profil ile değil yapının durumuna ve yapı elemanının yerine göre farklı profil tipleri kullanılarak yapılır.

MONTAJ

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli montaj ekibimiz ile hafif çelik yapınız haftalar içinde değil günler içinde kurulur. Ön tasarımı yapılmış yapı elemanları dünya standartlarına uygun olarak yerine monte edilir.

ORGANİZASYON

Projeniz tasarımından sahaya sevkine, montaj işleminden teslim edilinceye kadar tüm detaylar göz önünde bulundurularak ihtiyaçlarınız doğrultusunda deneyimli yönetim kadromuz koordinesinde tamamlanır.

TADİLAT

Hali hazırda kullanmakta olduğunuz betonarme ya da çelik yapılarla ilgili genişletme, bölme ilave kat gibi talepleriniz hafif çelik elemanlar kullanılarak kolaylıkla yapılır. Bu sayede mevcut depo alanları içerisinde idari binalar ofisler tasarlanabilir, mevcut alanlar bölünerek daha fazla bağımsız bölüm oluşturulabilir.

LGSF STEEL STRUCTURE

TEKLİF İSTE

Teklifini istediğiniz yapının bilgilerini gönderin uzman ekiplerimiz detaylı bir şekilde hesaplayıp hemen size geri dönüş sağlasınlar.

    Bina Tipi

    Yalıtım Malzemesi

    Cephe Tipi